Tajemství úspěšných lidí – víra v sebe

Splněné sny

Ať už pro vás úspěch znamená cokoliv, je důležité pochopit, že sám od sebe se neděje. Úspěch může pro každého znamenat něco jiného. Může to být kvalitní partnerský vztah, tučné konto, prosperující firma nebo pevné zdraví. Co ale všechny tyto životní oblasti spojuje, je jedna důležitá věc, kterou člověk musí disponovat, pokud chce uspět.

Je tím víra. Víra v sebe, víra ve Vesmír, víra, že to dokážete. Pokud dokážete zhubnout 20 kg a splníte si tím svůj sen, dokážete si takto splnit i jakýkoliv další sen. Pochopila jsem, že když si dokážu splnit jeden celoživotní sen (že budu hubená), dokážu si splnit i další životní sny. Ten návod je totiž skoro stejný.

„Víra je přímou cestou k vnitřní síle.“

Leonard Coldwell

Pochybnosti jsou důležité

Pochybnosti jsou důležitou fází na cestě k úspěchu. Pokaždé, když jsem se snažila zhubnout, byla jsem od začátku až do konce plná pochybností. Bez pochybností to prostě nejde! Díky pochybnostem si dokážeme spoustu věcí uvědomit. Ujasnit si, co chceme a co nechceme.

Díky pochybnostem dokážeme znovu a znovu najít svou vnitřní sílu a pokračovat dál. Představte si, kdybyste žádné pochybnosti neměli! Nic byste se nenaučili. Nedokázali byste být vděční za to, čeho už jste dosáhli. Co se vám podařilo v životě změnit. Kolik už jste zhubli! A takhle bych mohla pokračovat dál a dál.

Pochybnosti jsou důležitou fází na cestě hubnutí. Jediné, co je třeba se naučit, je přijmout je, zase se znovu zvednout a jít dál. Jedině tak může být v našem životě rovnováha.

Víra určuje, kolik procent svého potenciálu užíváme.

Leonard Coldwell

Každý si může změnit svůj život

Když jsem byla malá, věřila jsem tomu, že jsem tlustá. Dostala jsem se však do bodu, kdy jsem pochopila, že tlustá být nemusím a že jen mé přesvědčení o tom, že jsem tlustá, mě dělalo tlustou. Jednoduše jsem začala věřit tomu, že nemusím a nejsem tlustá. A začala jsem věřit tomu, že můžu být hubená.

Možnost změny mají všichni. Ať už se jedná o zlepšení zdraví, splnění svých snů nebo hubnutí podle svého přání. Každý si může změnit svůj život. Dokážete vše, stačí chtít.

Když tvrdíte, že něco „nemůžete“, mozek vám okamžitě snižuje potenciál. Když si místo toho řeknete „já můžu“, všimněte si, jak vám mysl okamžitě začne posílat různá řešení.

A kde jsou hranice toho, co je možné?

Řeknu vám tajemství…

Hranice neexistují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *