Úplňkový rituál aneb vděčností k hojnosti

Proč jsem začala pravidelně provádět úplňkový rituál? Moje intuice mě k tomu vedla už delší dobu, ale dlouho jsem nevěděla jak na to. Postupně jsem na to začala přicházet a ukotvila jsem se v tomto způsobu tvoření. Vlastně je to takové malé tvoření vaší reality. Pokud si chcete začít tvořit vlastní život a postupně se vymanit z role oběti do role tvůrce, toto je jedna z cest.

Samozřejmě, není to pro každého. Pokud jste velmi racionální, nebude to asi úplně pro vás, ale pokud vás to i přesto láká, určitě do toho jděte, protože váš mozek má i tu druhou hemisféru, která chce být také používána.

Tyto malé rituály vděčnosti jsem začala hodně provádět když jsem se stala mámou. Někdy to bylo hodně těžké. Některé dny jsem skutečně měla pocity blízko k vyhoření a hlavně jsem cítila, jak se potřebuje realizovat moje tvůrčí duše. Začala jsem si tak každý večer před spaním psát seznam věcí, za co jsem vděčná. Co se třeba ten den událo nebo třeba všeobecně co mě k tomu napadlo.

Postupně jsem se začala těšit na tento můj malý rituál a začala jsem si všímat, jak se moje vibrace pomalu otáčí. Jak se mi každý den pořád zlepšuje víc a víc nálada a mám více chuti do života. A pak se začaly dít i ty další věci, o kterých ještě budu psát níže.

Kdy mi ale tyto malé rituály vděčnosti zcela změnily život, bylo na mé cestě hubnutí. Každý den jsem děkovala za to, jak moje tělo funguje a že hubne! A ono to opravdu fungovalo. Tím, že děkujete, měníte realitu kolem sebe.

Proč je tedy pro mě tak důležité dělat si každý měsíc úplňkový rituál vděčnosti?

Protože mi mění můj život. Doslova přitahuje hojnost do mé každodenní reality. Když děkujete, vyzařujete hodně vysokou vibraci a tím přitahujete do života hojnost.

Co je to „to“ co přitahuje? Je to váš pocit. Já tvořím pocitově skrze vizualizaci. Miluji barvy a ráda si vše poskládám, nakreslím, vybarvím tak, aby to ve mně vyvolávalo pozitivní pocity. Stejně tak vůně. Mojí tvořící vůní je vůně růže. Vychází z mé ženskosti. Zkuste si najít co je i vaší tvořící silou.

Jak na takový úplňkový rituál?

Jednoduše. Podívejte se co doma máte? Máte svíčku? Mušle z dovolené od moře? Květiny? Úplněk symbolizuje plnost, úplnost a esence jeho oslavy je v právě prožívané hojnosti Luny. Buďte kreativní, co doma najdete a co se vám bude líbit, to použijte. Aromalampu, vonnou tyčinku, obrázek… Cokoliv.

Co můžeme při rituálu dělat? Zkrátka slavíme svoji plnost. Takže slavíme hojnost, hýčkáme se, zdobíme se, tancujeme, můžeme se hezky obléknout, uctít krásu svého těla, můžeme hrát na hudební nástroj, tancovat. Dělat cokoliv, co vás baví, je to oslava, klidně si otevřete láhev dobrého vína nebo si udělejte vaše oblíbené jídlo.

A potom si napište na papír za co jste vděční za uplynulý lunární měsíc. Za co všechno jste vděční co se událo od posledního úplňku. Záhy zjistíte, že toho nebylo málo. Všechno to napište, klidně si nakreslete obrázky, cokoliv, co ucítíte, tvořte spontánně podle aktuálního pocitu.

Pak můžete jít i do přírody, obejmout strom nebo se jen tak projít bosky. Nebo nemusíte ani jedno, je to zcela na vás. Pokud máte zrovna menstruaci, můžete darovat přírodě svou krev. Pokud ne, můžete přírodě darovat třeba bylinky.

Pokud nepůjdete ven, můžete být klidně jen tak doma. Vezměte si svůj popsaný papír a nahlas ho přečtěte a pak spalte. A současně děkujte a současně můžete vyslat ještě i přání nebo záměr do dalšího úplňku. Co si přejete? Čeho chcete dosáhnout? Vyslovte to.

Při rituálu je důležité udržet si pocit vděčnosti. Když uděláte tento rituál jednou, možná se nic moc dít nebude, ale je možné že někdo je velmi senzitivní, takže se začne už záhy něco dít. Ale když ho uděláte už 2-3 krát, začnou se dít zajímavé věci.

Mě tyto rituály mění život každý den. Chodí ke mně zajímavé nabídky, oslovují mě lidé, chodí ke mně velmi krásná inspirace, vidím obrazy, zdají se mi inspirativní sny, přitahuji do života hojnost ve všech podobách, jaké si já sama dokážu představit.

Protože hranice hojnosti jsou neomezené. Všechny hranice jsou totiž pouze ve vaší mysli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *